Volby 2010

Volby do obecního zastupitelstva

Přijďte volit 15. – 16. října 2010

Moravany dětem

Sdružení nezávislých kandidátů, kterým není budoucnost Moravan lhostejná.

 

KANDIDÁTNÍ LISTINA

 1. Bc. Helena Kadlečíková, sociální pedagog
 2. Ing. Lucie Stroblíková, finanční manažer
 3. Mgr. Michaela Koláčková
 4. Mgr. Markéta Jedličková
 5. Kateřina Havránková
 6. Mgr. Anna Dytrtová
 7. Jaroslav Kratochvíl
 8. Bc. Jana Plasová
 9. Zdenka Hlavinková
 10. Dagmar Blažková
 11. Ing. Radka Neterderová
 12. Petra Weberová
 13. Alena Dvořáčková
 14. Monika Qazimi
 15. Petra Menšíková

 

Vážení občané,

Dovolte nám, abychom Vám pár slovy představili naši kandidátku pro volby do místního zastupitelstva. Jsme sdružení Moravany dětem, které vzniklo z iniciativy zakladatelek občanského sdružení Vrabčák Moravany o.s., které již v obci působí v oblasti volnočasových aktivit dětí a rodin od jara 2009.

Jelikož se při naší každodenní práci setkáváme s dětmi a mnohokrát se na nás přímo obracejí rodiče s pomocí řešit nejrůznější problémy, rozhodli jsme se maximalizovat naše úsilí při jejich řešení právě kandidaturou do obecního zastupitelstva. Všichni naši kandidáti jsou rodiče dětí, většina má také práci s dětmi ve své pracovní náplni. Spokojené děti znamenají spokojenou celou rodinu.

Vážíme si Vaší důvěry, s kterou se na nás obracíte, a věříme, že jsme Vás do dnešního dne nezklamali. Nejviditelnějším naším úspěchem je z poslední doby projekt přístavby moravanské mateřské školky, který jsme koncem května prezentovali zastupitelstvu a který je v současné době ve fázi architektonického návrhu a žádosti o stavební a územní rozhodnutí. Dvě nové třídy dohromady pro 50 dětí budou fungovat od září 2011.

Jsme sdružení nestraníků se středopravou politickou orientací. Cílem našeho programu je zkvalitnění života v Moravanech založené na přirozeném rozvoji obce počínaje od vybudování dostatečné kapacity mateřské a základní školy, přes vybudování veřejné zeleně, sportovišť, ordinace doktora až třeba po obnovu lidových tradic a mnoho jiného.

Nejste-li spokojeni, co a jak se v obci děje, chcete-li dát šanci lidem s elánem dotáhnout věci do konce, dejte Vás hlas našemu sdružení Moravany dětem. Nelíbí se Vám současné složení obecního zastupitelstva? Chcete, aby Vámi zvolení zastupitelé pracovali víc, vykazovali pozitivní výsledky a pracovali pro Vás? Volte nás – Moravany dětem. My si své projekty zrealizujeme – zaškrtněte Moravany dětem, pracujeme pro spokojenost Vaší rodiny.

Pro více informací o programu, našich zásadách a konkrétních kandidátech najdete na:

http://moravanydetem.helois.cz/

Přijďte k volbám 15.-16.října 2010 a pomožte nám změnit Moravany k lepšímu. Zamyslete se, oprostěte se od čistě politického smýšlení a volte lidi, kteří pro Vás skutečně něco dělají a nezištně budou dělat i nadále.

Jakékoli podněty, připomínky, rady či informace přijímáme na našich stránkách. Jsme tu pro Vás!

Přejeme krásný den,

Vaši kandidáti sdružení Moravany dětem